ТВ уред

CHONGWEI INTERIOR DESIGN CO., LTD. е водечки Taiwan производителот, набавувачот и извозник на ТВ уред кои се формулирани за да одговараат на личните потреби на поединците. Нашата палета е достапен во високо количество и најмногу конкурентни цени. Ние исто така се способни да понудат на целата наша спектар како на барањата на нашите клиенти. Нашите производи е на располагање во многу разумни цени. Ако сте заинтересирани во сите стилови на нашите производи, ве молиме да се чувствуваат слободни да контактирајте не.
Нашите

ТВ уред

имаат висок квалитет и конкурентна цена, нашата компанија има брза испорака и ефикасна услуга. Откако ќе започнете бизнис со нас, вие никогаш не ќе бидат разочарани со нашата голема услуга и поддршка.
  • ТВ уред - 010-44-1
ТВ уред - 010-44-1 ТВ уред - 010-44-1
ТВ уред
модел - 010-44-1
Ремис телевизор
Телевизорот е свеж,елегантни и сосема бои.Како најголем простор за живеење во куќа,дневна соба делува како главен центар за активности за членовите на семејството.Убава,удобна дневна соба ги зајакнува врските меѓу семејството.Со тон на земјата како главна боја,сетот носи топлина во простор и ги восхитува луѓето што живеат во неа.Висинската разлика помеѓу ѕидните и ниските кабинети го прави простор воздухот и зачини целокупниот изглед.Лифтот-до врата користи МИТ мека-затворање на хардвер,кој обезбедува постојан квалитет и сигурност и спречува да се срушат прстите.

  • Димензија:W 299.8cm x D 46cm.Висината може да се прилагоди на барање.
  • Материјал:E1-V313 честички одбор(М..F.C.) (чип одбор)за кабинети,врати и полици.
  • E1-V313:Низок формалдехид,доказ за влага,непропустлив,Отпорен на гребење,Отпорен на абење и отпорен на пламен.
  • Врата:18мм Е1-V313 честички одбор.
  • Заднина и фиока дното:8мм Е1-V313 честички одбор.
  • Еџ бенд:Дебели облоги на работ на ABS на предните панели и врати.
  • Слајд железнички:Отстранлив,целосна-продолжување,мек-затворање слајдови со топчести лежишта. (MIT:KingSlide)
  • Панта:Сите отстранливи шарки на вратите се меки-затворање шарки. (MIT:KingSlide)
  • Земја на потекло:Тајван
<бр/
CHONGWEI INTERIOR DESIGN CO., LTD.
010-44-1
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Enquiry Now
производи Листа
CHONGWEI INTERIOR DESIGN CO., LTD.
ТВ уред производителот и ТВ уред снабдувач, исто така, фабриката берза дистрибутер - над 5.100 купувачи околу светот во bestparticleboardfurniture.com
010-46-1
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
CHONGWEI INTERIOR DESIGN CO., LTD.
ТВ уред производителот и ТВ уред снабдувач, исто така, фабриката берза дистрибутер - над 5.100 купувачи околу светот во bestparticleboardfurniture.com
010-47-1
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
CHONGWEI INTERIOR DESIGN CO., LTD.
ТВ уред производителот и ТВ уред снабдувач, исто така, фабриката берза дистрибутер - над 5.100 купувачи околу светот во bestparticleboardfurniture.com
010-49-1
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
CHONGWEI INTERIOR DESIGN CO., LTD.
ТВ уред производителот и ТВ уред снабдувач, исто така, фабриката берза дистрибутер - над 5.100 купувачи околу светот во bestparticleboardfurniture.com
010-51-1
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
CHONGWEI INTERIOR DESIGN CO., LTD.
ТВ уред производителот и ТВ уред снабдувач, исто така, фабриката берза дистрибутер - над 5.100 купувачи околу светот во bestparticleboardfurniture.com
010-53-1
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings