Челични одбор полици

Основана во Taiwan, CHONGWEI INTERIOR DESIGN CO., LTD., Професионален производителот, снабдувачот на Челични одбор полици има широк спектар на производствените линии. Ние успешно го продаваат и извезуваат нашите производи во странство. Ние продолжуваме значителни инвестиции во истражување и развој да се произведуваат производи на највисоките можни стандарди за квалитет и ефикасност. Тоа ќе биде твојата мудрост избор да соработуваат бизнис со нас. Искрено се надеваме дека ќе биде вашиот најдобар партнер во бизнисот. Немојте да се колебате и контактирајте не веднаш штом ќе може да се!
Одличен квалитет и конкурентна цена ни прават да има многу клиенти од целиот свет. Ние силно веруваме дека можеме да им обезбеди на клиентите со најдобрите

Челични одбор полици

и најдобрите услуга.
 • Челични одбор полици - 010-57-1
Челични одбор полици - 010-57-1 Челични одбор полици - 010-57-1
Челични одбор полици
модел - 010-57-1

Dove Bookshelf
Добро книжарница е составена од 5 кабинети.Комбинацијата на бела боја,обичен главното тело со темна табла прикажува различни геометриски простори.Формите на геометријата во живописното растројство се како дупчиња на мирна површина на водата,што ги тера луѓето да се заљубат во неа.Вметнатата LED може да проектира светло за осветлување на просторот и истакнување на фината текстура на украсите.Може да организирате 5 полици по желба,и додадете интелектуална атмосфера во простор со него.

 • Димензија:W 275cm x D 33cm x H 210cm
 • Материјал:E1-V313 честички одбор(М..F.C.) (чип одбор)за кабинети,врати и полици.
 • E1-V313:Низок формалдехид,доказ за влага,непропустлив,Отпорен на гребење,Отпорен на абење и отпорен на пламен.
 • Врата:18мм Е1-V313 честички одбор.
 • Заднина и фиока дното:8мм Е1-V313 честички одбор.
 • Еџ бенд:АБС граничи на панели и врати.
 • Слајд железнички:Отстранлив,целосна-продолжување,мек-затворање слајдови со топчести лежишта. (MIT:KingSlide)
 • Панта:Сите отстранливи шарки на вратите се меки-затворање шарки. (MIT:KingSlide)
 • LED панел светло:3W-топло бела
 • Земја на потекло:Тајван
CHONGWEI INTERIOR DESIGN CO., LTD.
010-57-1
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Enquiry Now
производи Листа
CHONGWEI INTERIOR DESIGN CO., LTD.
Челични одбор полици производителот и Челични одбор полици снабдувач, исто така, фабриката берза дистрибутер - над 5.100 купувачи околу светот во bestparticleboardfurniture.com
010-56-1
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
CHONGWEI INTERIOR DESIGN CO., LTD.
Челични одбор полици производителот и Челични одбор полици снабдувач, исто така, фабриката берза дистрибутер - над 5.100 купувачи околу светот во bestparticleboardfurniture.com
010-62-1
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings