Современ мебел за спални

Ние сме водечки производител и извозник на Современ мебел за спални. Произведени користење на најнова технологија, нашата палета на производи се исклучително траен и сигурен. Достапни во различни големини, ние исто така, обичај-направи овие производи, како на специфични барања на клиентите. кои ги исполнуваат барањата на различни индустрии.
Гарантира сите

Современ мебел за спални

согласност со меѓународните стандарди за квалитет и се многу ценети во различни пазари низ целиот свет.
 • Современ мебел за спални - 010-17-1
Современ мебел за спални - 010-17-1 Современ мебел за спални - 010-17-1 Современ мебел за спални - 010-17-1
Современ мебел за спални
модел - 010-17-1

Олига Спална соба Постави
Олига спалната соба има модерни,урбан стил.Темната боја на железен сив камен и светлината на класичниот даб содржат неутрален тон кој им носи физички и ментален комфор и мир на корисниците.Исто така, дава простор природен,елегантна атмосфера.За оние кои се вознемируваат во урбаниот живот,главата со едноставен облик и мека тапацирка која се протегала со кожа може да биде релаксирачка улога.Oliga’лифт-up огледало обезбедува различни места за складирање.Може да се користи како биро или работна маса во вообичаеното време.Кога е потребно,горната површина може да се подигне за да се прикаже спроведеното огледало на внатрешноста на вратата.Чување на шишиња станува лесно со изградена-во акрилни мрежи.Постојат и различни простори под работната маса за употреба.

 • Димензија:
  Headboard(W 158cm x D 8cm x H 97.5см),Склопена база на кревети(Ш 157 см х Д 191.5cm x H 27cm),Кабинет за седење(W 57cm x D 38cm x H 47cm),Облека маса(W 96cm x D 53cm x H 78cm),Облека стол(W 37cm x D 37cm x H 66cm,назад висина 38см),Ковчегот на фиоки(W 90cm x D 46cm x H 78cm)
 • Материјал:V313 системска табла за кабинети,врати и полици
 • E1-V313:Низок формалдехид,доказ за влага,непропустлив,Отпорен на гребење,Отпорен на абење и отпорен на пламен
 • Вратата и фиоката напред:18мм Е1-Системска табла V313
 • Заднина и фиока дното:8мм Е1-V313 одбор со табла заврши
 • Еџ бенд:Дебели облоги на работ на ABS на предните панели и врати
 • Слајд железнички:Отстранлив,целосна-продолжување,мек-затворање слајдови со топчести лежишта. (MIT:KingSlide)
 • Панта:Сите отстранливи шарки на вратите се меки-затворање шарки. (MIT:KingSlide)
 • Земја на потекло:Тајван
CHONGWEI INTERIOR DESIGN CO., LTD.
010-17-1
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Enquiry Now
производи Листа
CHONGWEI INTERIOR DESIGN CO., LTD.
Современ мебел за спални производителот и Современ мебел за спални снабдувач, исто така, фабриката берза дистрибутер - над 5.100 купувачи околу светот во bestparticleboardfurniture.com
010-01-1
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
CHONGWEI INTERIOR DESIGN CO., LTD.
Современ мебел за спални производителот и Современ мебел за спални снабдувач, исто така, фабриката берза дистрибутер - над 5.100 купувачи околу светот во bestparticleboardfurniture.com
010-06-1
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
CHONGWEI INTERIOR DESIGN CO., LTD.
Современ мебел за спални производителот и Современ мебел за спални снабдувач, исто така, фабриката берза дистрибутер - над 5.100 купувачи околу светот во bestparticleboardfurniture.com
010-10-1
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
CHONGWEI INTERIOR DESIGN CO., LTD.
Современ мебел за спални производителот и Современ мебел за спални снабдувач, исто така, фабриката берза дистрибутер - над 5.100 купувачи околу светот во bestparticleboardfurniture.com
010-13-1
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
CHONGWEI INTERIOR DESIGN CO., LTD.
Современ мебел за спални производителот и Современ мебел за спални снабдувач, исто така, фабриката берза дистрибутер - над 5.100 купувачи околу светот во bestparticleboardfurniture.com
010-22-1
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
CHONGWEI INTERIOR DESIGN CO., LTD.
Современ мебел за спални производителот и Современ мебел за спални снабдувач, исто така, фабриката берза дистрибутер - над 5.100 купувачи околу светот во bestparticleboardfurniture.com
010-26-1
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
CHONGWEI INTERIOR DESIGN CO., LTD.
Современ мебел за спални производителот и Современ мебел за спални снабдувач, исто така, фабриката берза дистрибутер - над 5.100 купувачи околу светот во bestparticleboardfurniture.com
010-30-1
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings