Дизајн на куфери од плакари

CHONGWEI INTERIOR DESIGN CO., LTD. е основана во 1990 година. имаме богато подароци производство искуство, и нашата палета на производи е поврзана со Дизајн на куфери од плакари и така натаму. Потпирајќи се на нашиот професионален талент и добро искуство во оваа област, ние се здобијат со големо достигнување и се во врска како една од најдобрите производители во Taiwan.
Нашите познавања на персоналот може да ви помогне во наоѓање на вистинската

Дизајн на куфери од плакари

за вашите потреби и ние имаме репутација за брзо и пријателска услуга што оди погоре и подалеку од нашите клиенти очекувања.
  • Дизајн на куфери од плакари - 010-40-3
Дизајн на куфери од плакари - 010-40-3 Дизајн на куфери од плакари - 010-40-3
Дизајн на куфери од плакари
модел - 010-40-3

Mott 275cm лизгачка врата гардероба
Инспириран од мозаични колачиња,дизајнот на вратите од гардеробата Мот користи преплетени геометриски форми во темна и светла боја за да создаде живописен и забавен изглед.Нека го зачини секојдневниот живот!Мека-затворачи се користат и на левата и на десната врата,така што тие можат да се вратат во својата положба со светло притисок.Прашина-доказ четка пломби се прицврстени на двете страни на средината врата за да се спречи прашина од влегување во гардероба и дамка облека.Димензијата на гардеробата и ентериерот може да се прилагодат за вашите потреби.Слободно контактирајте не за повеќе детали.

  • Димензија:W 275cm x D 67cm x H 209.5см
  • Материјал:V313 честички одбор(М..F.C.) (чип одбор)за кабинети,врати и полици
  • E1-V313:Низок формалдехид,доказ за влага,непропустлив,Отпорен на гребење,Отпорен на абење и отпорен на пламен
  • Врата:18мм Е1-Системска табла V313.Мека-затворачи користени на левата и десната врата
  • Заднина и фиока дното:8мм Е1-V313 честички одбор
  • Еџ бенд:АБС работ се вкрстува околу панели и врати
  • Слајд железнички:Отстранлив,целосна-продолжување,мек-затворање слајдови со топчести лежишта. (MIT:KingSlide)
  • Земја на потекло:Тајван
CHONGWEI INTERIOR DESIGN CO., LTD.
010-40-3
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Enquiry Now
производи Листа
CHONGWEI INTERIOR DESIGN CO., LTD.
Дизајн на куфери од плакари производителот и Дизајн на куфери од плакари снабдувач, исто така, фабриката берза дистрибутер - над 5.100 купувачи околу светот во bestparticleboardfurniture.com
010-03-3
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
CHONGWEI INTERIOR DESIGN CO., LTD.
Дизајн на куфери од плакари производителот и Дизајн на куфери од плакари снабдувач, исто така, фабриката берза дистрибутер - над 5.100 купувачи околу светот во bestparticleboardfurniture.com
010-08-4
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
CHONGWEI INTERIOR DESIGN CO., LTD.
Дизајн на куфери од плакари производителот и Дизајн на куфери од плакари снабдувач, исто така, фабриката берза дистрибутер - над 5.100 купувачи околу светот во bestparticleboardfurniture.com
010-12-3
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
CHONGWEI INTERIOR DESIGN CO., LTD.
Дизајн на куфери од плакари производителот и Дизајн на куфери од плакари снабдувач, исто така, фабриката берза дистрибутер - над 5.100 купувачи околу светот во bestparticleboardfurniture.com
010-15-1
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
CHONGWEI INTERIOR DESIGN CO., LTD.
Дизајн на куфери од плакари производителот и Дизајн на куфери од плакари снабдувач, исто така, фабриката берза дистрибутер - над 5.100 купувачи околу светот во bestparticleboardfurniture.com
010-19-3
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
CHONGWEI INTERIOR DESIGN CO., LTD.
Дизајн на куфери од плакари производителот и Дизајн на куфери од плакари снабдувач, исто така, фабриката берза дистрибутер - над 5.100 купувачи околу светот во bestparticleboardfurniture.com
010-24-3
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
CHONGWEI INTERIOR DESIGN CO., LTD.
Дизајн на куфери од плакари производителот и Дизајн на куфери од плакари снабдувач, исто така, фабриката берза дистрибутер - над 5.100 купувачи околу светот во bestparticleboardfurniture.com
010-27-1
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
CHONGWEI INTERIOR DESIGN CO., LTD.
Дизајн на куфери од плакари производителот и Дизајн на куфери од плакари снабдувач, исто така, фабриката берза дистрибутер - над 5.100 купувачи околу светот во bestparticleboardfurniture.com
010-31-1
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
CHONGWEI INTERIOR DESIGN CO., LTD.
Дизајн на куфери од плакари производителот и Дизајн на куфери од плакари снабдувач, исто така, фабриката берза дистрибутер - над 5.100 купувачи околу светот во bestparticleboardfurniture.com
010-34-3
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
CHONGWEI INTERIOR DESIGN CO., LTD.
Дизајн на куфери од плакари производителот и Дизајн на куфери од плакари снабдувач, исто така, фабриката берза дистрибутер - над 5.100 купувачи околу светот во bestparticleboardfurniture.com
010-35-3
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
CHONGWEI INTERIOR DESIGN CO., LTD.
Дизајн на куфери од плакари производителот и Дизајн на куфери од плакари снабдувач, исто така, фабриката берза дистрибутер - над 5.100 купувачи околу светот во bestparticleboardfurniture.com
010-38-3
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
CHONGWEI INTERIOR DESIGN CO., LTD.
Дизајн на куфери од плакари производителот и Дизајн на куфери од плакари снабдувач, исто така, фабриката берза дистрибутер - над 5.100 купувачи околу светот во bestparticleboardfurniture.com
010-41-1
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings