CHONGWEI INTERIOR DESIGN CO., LTD. е една од водечките производителот, снабдувачот и извозник на Мебел од честички одбор, со една фабрика во Taiwan. Ние ги доставуваме и извоз постојано висока класа производи и постојано подобрување на производните процеси и работата на животната средина преку вкупно вклучување на вработените и строго придржување кон фер бизнис етика. Имаме стекнато неколку патенти во оваа област. Нашата искреност и напорна работа ни помогна да одговара на нашиот квалитет со меѓународните стандарди. Ако сте заинтересирани во сите стилови на нашите производи, Ве молиме слободно да контакт.

Мебел од честички одбор

CHONGWEI INTERIOR DESIGN CO., LTD.
Мебел од честички одбор производител и снабдувач Мебел од честички одбор фабрика веледрогерија дистрибутер во Taiwan - над 87,812 Мебел од честички одбор купувачи од целиот свет на bestparticleboardfurniture.com
010-19-3
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
CHONGWEI INTERIOR DESIGN CO., LTD.
Мебел од честички одбор производител и снабдувач Мебел од честички одбор фабрика веледрогерија дистрибутер во Taiwan - над 87,812 Мебел од честички одбор купувачи од целиот свет на bestparticleboardfurniture.com
010-65-1
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
CHONGWEI INTERIOR DESIGN CO., LTD.
Мебел од честички одбор производител и снабдувач Мебел од честички одбор фабрика веледрогерија дистрибутер во Taiwan - над 87,812 Мебел од честички одбор купувачи од целиот свет на bestparticleboardfurniture.com
010-61-1
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings